Avona Üye Olmak - Avona Ücretsiz Üyelik-Avona Temsilci Ol

 

 

Avon Üye Ol & Avon Temsilcisi Ol
 
 
Avona Üye Olmak

 

    Avona Üye Olmak-Avon Temsilcisi Olmak

  Avona üye olmak, şimdi hem ücretsiz hem de size daha yakın.Avona üye olarak,temsilci olarak avon ürünlerini pazarlayarak avonun size sunduğu kazanç fırsatlarından yararlanabilirsiniz.Üye olduktan sonra ürünlerin her satışından yüzde 25 ile yüzde 33 arası kazanç elde edersiniz.Yani katalog fiyatı ile vermiş olduğunuz 100 TL lik siparişlerinizden 25 ile 33 lira arasında kazancınız olur.Kazancınız bununlada kalmıyor.Avon temsilcisi olduktan sonra yıl boyunca 14 kampanya ve her kampanyada yaklaşık 200 sayfalık avon kampanya katalogunun içinden bir çok avon ürününü indirimli alabilir bir çok hediye kazanabilir ve  çekilişlere katılarak son model araba bile kazanabilirsiniz.Avon her kampanyada temsilcilerini şaşırtacak bir çok fırsat sunar.Eğer sizde avon ailesinin diğer temsilcileri gibi hem avon ürünlerini kullanmak hem de satış yaparak para kazanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip avona üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Avon temsilcisi olmak, için ücretsiz avon üyelik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

AVONA ÜYE OL-KENDİ İŞİNİN PATRONU OL

    İnsanlar hayatlarını nasıl yaşamak istediklerine kendileri karar verirler. Bazıları çalışmak ister ama başka insanların emirleri olmadan kendi işinin patronu olarak çalışmayı tercih ederler. İşte kendi işinin patronu olarak kazanmak isteyenlerden biri de sizseniz eğer avona üyesi olmak tam size göre. Avona üye ol, kazanmaya ve başkalarına da kazandırmaya başla.Üyelik işlemleri için üstelik hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Öncelikle ücretsiz başvuru formunu doldurmalısınız.Başvuru işleminiz tamamlandıktan sonra küçük çapta kendi işinizi kurmuş olursunuz. Bundan sonra alacağınız her üründen %33 oranında indirim kazanarak herhangi bir satış yapmadan sadece kendi aldıklarından bile kazanç sağlamış olacaksınız. Bunun yanı sıra yapacağınız her satıştan yine %33 oranında kar elde ederek kazancını arttırarak işinizde ilerlemeye başlarsınız. Avon ürünleri sadece kozmetik üzerine olmayıp aksesuar, ayakkabı, ev terlikleri, çantalar gibi bir çok geniş alanda seçenek imkanı olduğundan hem daha çok kitleye hitap edersiniz hem de sizin kazandıklarınızı duyan çevrenizdeki insanların da bu işi yapmalarına öncü olursunuz. Sizin ne kadar kazandığınızı duyan insanlar bu işi sizin gibi yapmak istediklerinde sizin adınıza açılmış olan alt birimlerde avona üye olmak isterler ve üyeliklerini başlattığınızda onlarda sizin gibi kendi işinin patronu olmaya başlarlar. Hem kendileri kazanırlar hem de siz onların yaptığı her satıştan kendinize ekstra kazanç sağlarsınız. Avona yaptığınız her üye sadesinde sizin de kazancınızla birlikte işinizde büyümüş olur. Böylelikle aylık kazanacağınız avon paralarınız artar ve sizlerde avonun kendi içerisinde gerçekleştirdiği kademeleri sırayla aşarak avon elite club üyeliğinde en üst seviyeye ulaşarak kazancınızı en üst noktalara taşırsınız. Üstelik işinizde yükselmek için uzun yıllar ve çok fazla uğraşa gerek kalmadan gerçekleştirmeniz bu işin en büyük avantajlarından biridir.

    Kazancınıza yenilerini eklerken yapmanız gereken avona üye olmak. Daha sonra yapacağınız yeni avona üyelik işlemleriyle patronu olduğunuz kendi işinizi daha da büyütür insanların daha fazla avona üye olmalarını sağlayarak kazancınızı daha fazla arttırabilirsiniz. 

 
Paylaş
 
Online
 

 

alexa avona üye olmak  google search avona üye ol