Avona Temsilci Ol

 

 

Avon Üye Ol & Avon Temsilcisi Ol
 
 
Avon Üye Ol

Avona Üye Olmak-Avon Temsilcisi Olmak

Avona üye olarak kendi işinizin patronu olun.Avona üye olanlar avona temsilci olanlar bir taraftan kendileri için kullanmak istedikleri kozmetik ürünlerini indirimli alırken diğer taraftan arkadaşlarından ve arkadaş çevrelerinden sipariş olarak aldıkları ürünleri yüzde 33 kar ile satarak kazanmaya başlıyor.Sizde bizim 15 yıllık avon tecrübesiyle büyüyen ekibimize katılarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Avona üye olmak,avona temsilci olmak,için aşağıdaki Avon Ücretsiz Üyelik Başvuru Formunu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçerek büyüyen ekibimizin bir parçası yapmak için size gerekli bilgileri vereceklerdir.

Avon

Son yıllarda artık maaşlı işlerin pek de ilgi çekici olmadığı gün yüzüne çıkmıştır. Yalnızca seneler önce yetiştiriliş tarzımızdan gelen bir faktör olsa gerek, hepimizin maaşlı bir işi tercih etmemiz. Fakat patronun ağzına baktığımız, acaba zam yapar mı yapmaz mı diye düşündüğümüz, iflahımız kuruyana dek çalışmamız ve tüm çalışmamızın yalnızca patronu zengin etmesi artık neredeyse hepimizi çileden çıkardı. Zaman geçtikçe insanlar doğru olan işleri tercih etmeye başladı.

Kendi İşinin Patronu Ol

Bir iş modellerinden en çok tercih edilen elbette ki kendi işinin patronu olmaktır. Fakat insanlar kendi işyerlerini açabilmeleri için elbette ki hem çok çalışması gerekir, hem de risk almaları gerekir, üstüne ağır vergiler, birde de belirli bir sermayesi olması gerekir. Gerçekten öyle mi? Aslında hiçbir sermayeniz olmadan, ağır vergiler ödemeden de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Evde ek iş mi aradınız, kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? Bu iş tamda size göre vakit kaybetmeyin, hemen bedava avona üye ol. İstediğiniz kadar çalışın, istediğiniz kadar kazanın. Avonda kazancın sınırı yok

Avonla Kazanıyoruz

Avona üye olmak, avon ailesine katılmak, avon ürünlerini geliş fiyatı ile alıp kullanmayı, ayrıca avon satış temsilcilerinden biri olarak avon ürünlerini direk satışı ile % 33 kar ile kazanç elde etmeyi ister misiniz? Avona üye olup çok kısa zamanda kendi işininde patronu olan avon satış temsilcisi arkadaşlarımızın arasına katılıp, her sorunda sizinle direk iletişime geçecek büyük ekibimizle çalışmak isterseniz avonun ücretsiz kayıt formunu doldurup ekibimizde yerinizi alabilirsiniz. Avona üye olmak, hem ücretsiz hem de size oldukça yakın. Avona üye olduktan sonra, temsilci olarak avon ürünlerini pazarlayıp avonun size sunmuş olduğu kazanç fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Avona üye olduktan hemen sonra avon ürünlerinin her bir satışından %25 ile % 33 arası kazanç sağlarsınız. Yani katalogdaki fiyatı ile vermiş iseniz 100TL’lik siparişlerinizde 25 ile 33 lira arasında bir kazancınız olur. Ayrıca avonun size özel her satışınızda gönderdiği bir çok hediyeleri olacaktır. Siz ilk üye olduğunuz andan itibaren birbirinden çeşitli muhteşem hediyeler kolinizden çıkar.
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
emine kılıç
temsilci olmak istiyorum
semra
avona üye ol sende kazan
Avon Sema
esma hanım mailinize gelen linki tıkladıysanız avon sizin başvurunuzu değerlendirmeye alıp en geç 1 gün içinde mailinize avon üyeliğiniz ile ilgili onay mailini gönderir.
Esma
Ben avona üyelik formunu doldurdum ve gönderdim.Arkasından bir arkadaş aradı ve avona üye olmak için maile gelecek linki tıklamamı söyledi.Mailime gelen linki tıkladım şimdi ben avon üyesi oldum mu yoksa daha yapmam gereken başka bir işlem var mı
Paylaş
 
Online
 

 

alexa avona üye olmak  google search avona üye ol