Avon Üye Ol - Avona Üye Olmak - Avon Temsilci ol

 

 

Avon Üye Ol & Avon Temsilcisi Ol
 
 
Blog
Avon Parfümün Nasıl Kalıcı Olur ?
Avon Parfümün Nasıl Kalıcı Olur ?
1) Kokulu bir ürünü kullanmadan önce cildinizin temiz olması şart.  2) Nemlendir! Mümkünse parfümünle aynı kokudaki bir nemlendirici sürün.  3) Nabzın yoğun olduğu bilek, boyun, dekolte bölgesi, kulak ve diz arkası bölgelere sıkılan kokun..
Avon kampanya 10 K10 Kataloğu
Avon kampanya 10 K10 Kataloğu
avon 10.kampanyası k10 kataloğunda bir çok ürün sizleri bekliyor. üye ol,temsilci ol katalogtaki bir çok ürünü indirimli alma fırsatını yakala.
Avon Sihirli Ayna
Avon Sihirli Ayna
Avon Sihirli Ayna mobil uygulaması ile yüz tanıma teknolojisiyle katalogdaki tüm makyaj ürünlerini yüzünde deneyebilirsin.  Sihirli Ayna uygulamasıyla avon ürünlerini yüzünde deneyebilir, tüm avon makyaj ürünlerinin gerçeğe en yakın renk..
Neden Avon
Neden Avon
Avon 13 yıldır dünya kozmetik firmaları arasında her zaman liderliğini korumuş bir firmadır.Dünyanın bir çok ülkesinde 6 milyonu aşkın temsilcisi ile mağaza satışı olmayan sadece doğrudan satış temsilcileri ile müşterilerine ulaşan dev bir ..
Avon Araba Çekilişi 2016
Avon Araba Çekilişi 2016
 Kampanya 5 ve 6 sürecinde her 125 TL siparişinize  çekiliş hakkı kazanmaktadır. Daha çok satış yapın, daha fazla çekiliş hakkı elde edin. Bu kampanya 10.06.2016 saat 18:00’a kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Avona Üyelik Onayı
Avona Üyelik Onayı
Avona üye olmak için doldurduğunuz formdan sonra başvurunuz onaylandıktan itibaren siz artık bir Avon temsilcisi konumundasınız demektir. İşte asıl sorumluluğunuz da bundan sonra başlayacaktır, öncelikle satış temsilcisi olduğunuz için kata..
Avon Kampanya 4 Kataloğu
Avon Kampanya 4 Kataloğu
Avonun ilkbahar kampanyası olan ve yine bir çok yenilik ve sürprizlerle dolu kampanya 4 başladı. 2016 yılının ilk 3 kampanyalarda Yılbaşı, Sevgililer, Kadınlar Günü derken 2016 yılının 4. kampanyasına girmiş bulunuyoruz. Bu katalokta kapak ..
Avon Üyelik Kazancı
Avon Üyelik Kazancı
Diyelim ki Avona Üye Olmak için baş vurdunuz ve doldurmuş olduğunuz form kabul edildi ve siz satış yapmaya başladınız, yaptığınız her 1.000 liralık satışın yüzde 25 ile yüzde 33 ü sizin olacaktır. Bu oranın değişiklik göstermesi her ürün iç..
Avona Ücretsiz Üyelik
Avona Ücretsiz Üyelik
Şimdi yapacağınız üyelik başvurusu için tek kuruş ödeme yapmanız gerekmeyecek, Avona üyelik ücretsiz. Avona Üye ol dediğiniz zaman zaten detaylı bilgilerle dolu olan internet sayfalarına ulaşacaksınız. Üye olunca hoş geldin hediyelerinin de..
 
Paylaş
 
Online
 

 

alexa avona üye olmak  google search avona üye ol